In interiér Vašeho auta od Vopi

Zdají se Vám autokoberce ve Vašem autě již poněkud opotřebované a rádi byste je vyměnili za nové? Nakoupit je můžete v internetové prodejně společnosti Vopi a to přímo zde www.vopi.cz/univerzalni-autokoberce-gumove/. V portfoliu naleznete, jak textilní, tak gumové autokoberce.

Výhody gumových autopotahů

Gumové podlahové autokoberce dodají interiéru Vašeho vozu neotřelý vzhled a navíc budete spokojeni s jejich jednoduchou údržbou. Gumové autokoberce jsou vyráběny tak, aby sloužily v drsnějším prostředí a nepříznivých klimatických podmínkách. Gumové autokoberce jsou ideálním řešením především proto ty, kteří často jezdí autem, kam kde je dlouho sníh, mokro, bahno nebo třeba stavební suť. Gumové autokoberečky stačí vyndat, vyklepat nebo opláchnout hadicí a opět budete jezdit s čistou podlahou. Jejich menší nevýhodou je, že jsou obvykle vyráběny ve třech klasických barvách. Koupit je můžete buď v černém, šedém nebo béžovém provedení. I tak však budou v interiéru Vašeho auta vypadat více než dobře. Gumové autokoberce jsou určeny také do interiéru auta, které často přepravuje špinavý náklad. Také v případě, že se Vám podaří vylit ranní kávu, nebudete muset bědovat nad zničeným textilním autokobercem. V blížícím se podzimním období se nebudete muset obávat ani zašpinění podlahy v interiéru autu v případě, že si nedostatečně Vy, Vaše děti nebo třeba manželka očistíte podrážku bot.

Sluneční clony do Škoda Octavia nyní u Vopi

V nabídkovém katalogu firmy Vopi však neobjevíte pouze zmíněné autokoberce, ale také řadu dalšího vybavení do Vašeho rodinného auta. Pořídit zde můžete také proti sluneční clony do auta. Vy i Vaši spolujezdci budou chráněni před přímý slunečními paprsky. Sluneční clony Škoda Octavia III. CHIKO jsou upevněné do kovového rámu a ochrání celý vnitřek auta vozu nejen před nepříjemnými slunečními paprsky, ale také dotírajícím hmyzem. Balení obsahuje pět slunečních clon, z toho dvě clony na boční zadní okna, dvě menší clony na boční okna v zavazadlovém prostoru a jednu velkou clonu na zadní okno.