Hledám úvěr, který je mi šitý na míru

Jste to právě vy, kdo potřebuje získat spotřebitelský úvěr, rychlý úvěr nebo úvěr pro podnikatele? Nebo jste se dostali do nepříjemné situace a přemýšlíte nad tím, jak vyřešit vaši finanční situaci? Zařiďte si spojeníúvěrů? Společnost Vitacredit vám pomůže. Od 11.5.2018 má oprávnění poskytovat spotřebitelský nebankovní úvěr.

Balíček od Vitacreditu

Prohlédněte si sami, co je v nabídce:

  • Úvěr pro podnikatele
  • Úvěr na cokoliv
  • Úvěr na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb

Podmínky těchto úvěrů najdete vždy u každého z nich a důležité je si je pořádně přečíst. Na hlavní stránce pak najdete dokumenty, které k získání půjčky potřebujete.

Úvěr pro podnikatele instituce poskytuje až do výše tří miliónů korun. Úroková sazba je velmi zajímavá, a to až 8,9 % p.a.

Úvěr na konsolidaci přichází s možností sloučením půjček. Spojte si vaše půjčky do jedné a vyřešte tak elegantně vaše starosti. Nastavte si splácení podle vašich možností. Promyslete a spočítejte si, kolik let byste chtěli splácet, aniž by vás to finančně zatížilo. Snížení splátky půjčky je způsob, který vás může dostat z problémů. Délku tohoto úvěru lze nastavit až na 15 let.

Posledním úvěrem v řadě je úvěr na cokoliv. Jedná se o úvěr zajištěný nemovitostí nebo ručitelským prohlášením. Výši půjčky lze poskytnout už od 50 000,- Kč a dobu splácení si nastavte od jednoho roku do patnácti let. Pokud ale výše úvěru přesahuje částku 499 000,- Kč, pak lze dobu splácení protáhnout až na dvacet let. Výsledná sazba záleží na bonitě klienta, na druhu a výše hodnoty zajištění.

Nejčastější otázky

Jakým způsobem splácet? Odpověď je jednoduchá – ideálním stavem je mít odeslanou splátku tři dny před termínem. Pokud potřebujete zařídit snížení splátky úvěru, není to problém. Nicméně každý krok je posuzován individuálně a vše si důkladně přečtěte. V případě problémů řešte vše ihned!