Dovolená v Lužických horách je nádherný zážitek

Stres. Únava. Přepracování. Vyčerpání. Někdy se stane, že chcete načerpat nové síly a jedete na dovolenou, ocitnete se však na místě, kde je spousta lidí a kýženého klidu a odpočinku se stejně nedoberete. Pokud nepatříte mezi vyloženě dobrodružné typy, které sbalí stan a vyrazí do přírody, řešením pro vás může být pronájem chalupy na horách, o kterou se nebudete muset s nikým dělit.

Útulná chalupa v Lužických horách

Ubytování v chalupě na horách sebou nese řadu zajímavých výhod. Roubená chalupa se nachází v obci Jiřetín pod Jedlovou nedaleko Děčína v klidné oblasti s krásnou přírodou, kde vás nikdo nebude rušit. Městečko samotné je od roku 1992 chráněnou památkovou rezervací a má svou nezaměnitelnou atmosféru.

K dispozici jsou dva pětilůžkové pokoje a po jednom troj, dvoj a jednolůžkovém pokoji. V případě potřeby je možné rozšířit ubytovací kapacity pomocí dvojice přistýlek. Vybavení našeho ubytování v Lužických horách odpovídá moderním standardům. V chalupě jsou dva sprchové kouty a dvě toalety. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně okamžitě připravená k vašemu vaření. Na chalupě najdete také společenskou místnost s kulečníkem, šipkami a také obrovské podlahové šachy, jistá zábava nejen pro vaše ratolesti.

Na horách v létě i zimě

Chalupa na horách je k celoročnímu užívání. V zimních měsících je ideálním zázemím pro dny strávené na sjezdovkách nebo v běžkařských stopách. Nedaleko jsou také k dispozici dva zimní stadiony, které umožňují veřejné bruslení. V období letních dovolených je chata v Lužických horách centrálním bodem k mnoha různým turistickým cílům. Zoo v Děčíně, aquaparky a koupaliště, kina, všechno, na co si vzpomenete. A, nebo taky jen můžete svůj čas trávit přímo na chalupě, využít její vybavené knihovny a jen v pohodě nerušeně relaxovat uprostřed krásné přírody Lužických hor.

Přijeďte se podívat k nám, do Lužických hor a načerpat novou energii. Z našeho ubytování na horách budete nadšeni a věříme, že se k nám budete rádi vracet. Další informace o ubytování a možnostech rezervace najdete na www.chalupanahorach.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

40plus.cz

Naše-domy.cz