Doplňte si vzdělání ve Vzdělávací agentuře Seduca

Zaujal Vás inzerát na pracovní pozici pečovatelky a ráda byste se ni přihlásila? Máte to však háček v nesplnění požadovaných kvalifikačních znalostí? Nezoufejte. Díky vzdělávací agentuře Seduca můžete získat osvědčení k povolání pečovatelky již brzy.

Co Vám přinese kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách?

Vzdělávací agentura Seduca je jednou ze vzdělávacích společností, která Vám zajistí kvalitní výuku kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách. Tento rekvalifikační kurz je společností Seduca nabízen pravidelně hned v několika městech České republiky. V současné době jsou rekvalifikační kurzy vedeny také online. Obsahem kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách plně odpovídá požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách podle sociálního zákona č. 108/2006 Sb. Kvalifikační kurz je veden profesionálními lektory, kteří mají bohaté zkušenosti z oblasti sociálních služeb, které se snaží v co největší kvalitně předat svým posluchačům. Kurz je rozdělen na dvě části. Nejprve Vám budou předány teoretické poznatky z oblasti sociálních služeb, výchovné nepedagogické činnosti i pečovatelské činnosti v domácnostech. Nechybí základy sociálního poradenství, depistážní činnost, základy ochrany zdraví, sociální minimum či prevence týrání a zneužívání osob, kterým jsou poskytovány sociální služby. Získané vědomosti uplatníte během praxe, která je součástí tohoto rekvalifikačního kurzu. V případě dotazů směřujících k uskutečnění kurzu a jeho náplně můžete kontaktovat lektory Vzdělávací agentury Seduca. Kontaktní údaje najdete zde www.seduca.cz/kontakt.

Pro koho je tento kurz vhodný?

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je určen pro všechny zájemce, kteří dosáhli plnoletosti a současně mají ukončeno základní vzdělávání. Při odevzdání přihlášky je potřeba doložit trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Nabídka Vzdělávací agentury Seduca se neomezuje pouze na zmíněný kvalifikační kurz, ale její nabídka je mnohem pestřejší. Bez obav si vybere i ten nejnáročnější klient prahnoucí po sebevzdělávání.