Letní sezóna s autopůjčovnou

Nemáte vy ani vaše rodina k dispozici automobil anebo jej máte, ale ve stavu, že máte obavy s ním vyjet i za okres?  Plánujete s vašimi dětmi letní dovolenou do českých nebo zahraničních destinací? Víte, že automobil využijete opravdu jenom jednou za čas a na pár hodin nebo dnů? Na světě existuje mnoho způsobů, jak si auto vypůjčit a nemuset si tak kupovat zánovní nebo bazarové auto. Pro tuto potřebu jsou po celé České republice k možnosti auta k zapůjčení, ať už se jedná o autopůjčovny nebo carsharing, které nabízí buďto dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem vozidel. Stačí si jen vybrat dobu pronájmu a konkrétní model automobilu, který autopůjčovna nabízí a můžete komfortně vyrazit s dětmi na dovolenou.

Kdy se obrátit na autopůjčovnu?

Vypovědělo vaše vozidlo a vy potřebujete rychle a jednoduše náhradu? V rodině není nikdo, kdo by vám s touto prekérní situací pomohl, pak zvažte autopůjčovny a jejich služby. Pomohou vám v případě poruchy nebo opravy vašeho stávajícího vozidla, pokryjte vozidlem z autopůjčovny dny, ve kterých se neobejdete bez vozidla. Nevlastníte vozidlo a chtěli byste s rodinou na výlet? I pro tuto potřebu vám autopůjčovna zajistí pomoc, nestarejte se o povinné a havarijní pojištění to vše za Vás řeší společnost.


Spočítejte si povinné ručení.


Služby autopůjčoven

Služby autopůjčoven nabízí dvě varianty, jak pronájem vozidla z autopůjčovny využít. Záleží na tom, k čemu a na jak dlouho vozidlo budete potřebovat. Je rozdíl mezi jednodenním výletem a dvoutýdenním cestováním, nechte si poradit od profesionálu, kteří nabízí nejen vozidla prvotřídního technického stavu ale i přátelské jednání.

Krátkodobý pronájem na nákupy, pochůzky a schůzky

Vypovědělo vám vozidlo? Víte, že jeho oprava bude na delší dobu? Krátkodobý pronájem je jasnou volbou pro pokrytí nečekaných oprav anebo poruch, či v případě nevlastnění vozidla jako pomoc. Přeci jenom víme, jaké rozdíly jsou v dopravě osobním automobilem oproti hromadné dopravy. Krátkodobý pronájem využívají především ženy.

Dlouhodobý pronájem na letní dovolenou, cestu kolem světa nebo jiné toulky

Dlouhodobý pronájem vozidla je alternativně bližší variantou k operativnímu leasingu, oproti operativní leasingu nemá limitní podmínky. Dlouhodobý pronájem je sjednaný na určitou dobu, která by měly být zpravidla déle než měsíc. Pro kratší dobu je tu pak varianta krátkodobého pronájmu.

S pronájmem vozidla z autopůjčovny zaručeně ušetříte

I když se vám cena pronájmu může zdát vysoká, celkové náklady okolo provozu vlastního automobilu jsou zdaleka nákladnější. S pronájmem vozidla souvisí finanční úspora okolo nákladů s provozem automobilu ať už se jedná o povinné a havarijní pojištění či různé servisy nebo přezutí. S pronájmem z autopůjčovny máte tak minimum starostí a jedinou vaší starostí je palivo.