3D televize – skvělá podívaná pro celou rodinu

Slyšeli jste někdy o aktivní a pasivní 3D technologii – 3D televizi? Pokud ne, seznamte se. Aktivní 3D technologie zobrazuje střídavě snímky pro levé a pravé oko. Jedná se o dražší technologii než je tomu u pasivní 3D technologie. Pasivní 3D technologie nabízí o něco horší kvalitu obrazu, přestože budete dávat pozor na úhel pohledu, z kterého budete 3D televizi sledovat. Ať už se rozhodnete pro aktivní 3D technologií nebo pasivní 3D technologii u3D televize, vždy získáte oproti běžným televizím nadstandard.

Fenomén – 3D

Jakmile se někdo s 3D fenoménem setká, vždy ho tento fenomén zasáhne. Tak jako v jiných oblastech 3D, i v případě 3D televize se můžete těšit na silnější, lepší zážitek. Přitom dokonce nemusíte přijímat 3D vysílání – 3D televize si totiž vytvoří 3D obraz sama. Jediné, co budete potřebovat, budou 3D brýle. Pokud ovšem nemáte zbytečných 200 000 Kč. Jestli je máte, můžete si pořídit 3D televizi Toshiba, při jejímž sledování 3D brýle potřebovat nebudete. Pokud však zůstanete nohama na zemi, pravděpodobně se zaměříte na 3D televize, které jsou k mání v e-shopu produkter.cz. Vyberte si tu správnou! A když vy 3D televizi, ti nejmenší třeba dětský tablet.

Fenomén – telefon pro seniory

Nejen mladší generace má své potřeby. Například v již zmíněné 3D technologii (3D televizi) nebo kamerách do auta, amerických ledničkách či retro ledničkách. I starší generace si zaslouží pozornost. Například v oblasti mobilních telefonů. Telefony pro seniory jsou jednou z nejlepších variant mobilních telefonů pro osoby vyšší věkové kategorie. Význam může hrát větší displej a větší tlačítka, ale také nižší váha telefonu v kombinaci s baterií, která se hned tak nevybije. Při výběru telefonu pro seniory je třeba myslet na to, aby byl telefon vybaven hlasitým vyzváněním, neboť mnoho seniorů nemá dobrý sluch.Telefon pro seniory musí být vybaven SOS tlačítkem. U telefonu pro seniory je důležitá také odolnost první kategorie a celková bytelná konstrukce.