Jak na prach v kobercích? No přece vysavačem!

V kobercích není prach na první pohled vůbec vidět. Přesto je koberec jeho největším lapačem, stejně jako záclony, závěsy, ložní prádlo, matrace a podobně. Někde pomůže pračka (záclony, závěsy, ložní prádlo …), jinde se bez kvalitního vysavače neobejdeme. Neváhejte nasadit do boje proti prachu maximum pomocníků, kteří pracují na principu páry (parní vysavače, parní čističe, vysokotlaké čističe …). Prašnost ve vašem obydlí se mnohonásobně sníží. Je však třeba vysavače a další pomocníky (okenní vysavače s bateriovým pohonem, multifunkční vysavače, robotické vysavače, bateriová košťata, čistící prostředky a ošetřující prostředky …) používat pravidelně.

Průmyslové vysavače

Prašnost je dobré co nejvíce snižovat nejen v našich domovech, ale také v obchodech, kancelářích, hotelích, dílnách, v průmyslových závodech. Zde by měly být na pořádku dne průmyslové vysavače. V internetovém obchodě karcher.cz určitě najdete takové průmyslové vysavače, které budou danému prostředí nejvíce vyhovovat.

Čisticí přístroje pro snadnou práci

Pokud jde o efektivní venkovní čištění, jsou to právě vysokotlaké čističe se spalovacím motorem a zametací stroje Kärcher, které se o toto čištění perfektně postarají. Možná ještě doma nemáte vysokotlaký čistič, který se postará o perfektní čistotu vašeho auta, zahrady, dvora i okolí domu. Pokud vám záleží na životním prostředí, měli byste o vysokotlakému čističi uvažovat. Stejně jako o efektivních zavlažovacích systémech, které šetří přírodní zdroje.

Čistící sortiment společnosti Kärcher je opravdu bohatý – od čištění oken, čističů koberců a podlahových ploch, přes vysokotlaké čističe až po parní čističe a parní stanice na žehlení. A samozřejmě průmyslové vysavače. Pokud chcete mít stále uklizeno, pořiďte si čisticí přístroje značky Kärcher –  okenní vysavače s bateriovým pohonem, flexibilní podlahové mycí stroje, multifunkční vysavače, robotické vysavače, bateriová košťata, parní čističe, parní žehlící stanice, parní vysavače, leštiče podlah, vysokotlaké čističe, zametací stroje, čerpadla, zavlažovací systémy, různá příslušenství, čistící prostředky a ošetřující prostředky – vše pro snadnou práci.