Využijte poslední dny na pobyty v Lázních Luhačovice až s 20% slevami

Už jen pár dní zbývá zájemcům o zlevněné pobyty v Lázních Luhačovice, a. s., na rok 2016. Atraktivní nabídka first minute, se slevami až 20 %, končí 20. prosince 2015 a nebude se prodlužovat. Každý klient, který má zájem o konkrétní termín pobytu v Lázních Luhačovice v roce 2016, by si měl pospíšit a rezervovat si ho už nyní za výhodnou cenu. Informoval o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice.

 

Lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice

,,V posledních letech máme v sezóně naše nejžádanější kapacity vyprodané a zájem stále roste. Řešením je rezervovat si konkrétní termín a zařízení včas, do 20. prosince ještě i s atraktivními slevami až do 20 %. Přinášíme nejširší nabídku léčebných, relaxačních, wellness a víkendových pobytů pro rok 2016 v nejrozmanitější škále ubytovacích kapacit v Luhačovicích. Pokud si klient objedná pobyt v nejluxusnějších čtyřhvězdičkových zařízeních – wellness hotelu Alexandria nebo Jurkovičově domě, poskytneme mu i garanci nejnižší ceny. Jiné akční či last minute nabídky v roce 2016 se budou vztahovat na úzký výběr pobytů a nebudou tak výhodné. First minute s garancí nejnižší ceny platí pouze při objednání pobytů v hotelech Alexandria a Jurkovičův dům do 20. 12. 2015 a zaplacení zálohy ve výši 30 % nejpozději do 31. 1. 2016. Zbývajících 70 % stačí doplatit nejpozději 30 dnů před nástupem na pobyt,“ upozornil J. Dědek.

Lázně Luhačovice patří k nejkrásnějším místům v České republice. Nabízejí širokou škálu lázeňských pobytů, ze kterých si vybere každý, s ohledem na kondici, finanční či časové možnosti. Luhačovice leží v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Výjimečnost Luhačovic dotvářejí historicky i umělecky cenné stavby a všudypřítomná zelená prostranství. Lázeňský park prošel v roce 2014 velkou renovací. Luhačovice jsou úzce spjaty se slovenským architektem Dušanem Jurkovičem. Mnoho staveb bylo vytvořeno v Jurkovičově lidově secesním stylu. Nádhernou ukázkou architektova umění je hotel Jurkovičův dům.

 

lázně

Wellness hotel Alexandria **** byl postaven za první republiky a jeho vynikající výsledky vedly k tomu, že letos hotel získal hned dva tituly Czech Hotel Awards. Potřetí se stala Alexandrie hotelem roku (tentokrát za rok 2015) v kategorii Spa & Wellness ve Zlínském kraji a získala tento titul i v kategorii nejlepších čtyřhvězdičkových (****) hotelů ve Zlínském kraji. Je to už 3. ocenění v kategorii Spa & Wellness (2012, 2014, 2015) a poprvé i v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů ve čtyřleté historii soutěže, která je jednou z nejdůležitějších hotelových událostí roku. Hlavní část klientely hotelu Alexandria tvoří hosté z ČR, ale neustále roste i zahraniční klientela. Alexandria se stala velmi oblíbenou mezi Slováky, především na prodloužené víkendové pobyty. Po několikaletých nárůstech se podařilo jejich návštěvnost stabilizovat na vysoké úrovni. Oblíbený je i mezi návštěvníky z Rakouska a Izraele.

Luhačovice žijí pestrým společenským a kulturním životem. Nabízejí jedinečné bohatství – léčivé přírodní prameny, které navrací zdraví nemocným a utužují kondici zdravým. Zdejší minerální vody mají vysoký obsah minerálních látek a vynikající nasycení volným oxidem uhličitým. Jejich teplota se pohybuje mezi 10 a 14 ° C. Unikátní minerální prameny dělají z Luhačovic špičkové léčebné lázně v celoevropském měřítku. Nejznámějšími léčivými prameny jsou Vincentka, Aloiska a Ottovka. Vincentka je základním inhalačním médiem ve většině inhalatorií v České republice.

Lázně Luhačovice jsou to pravé místo na zdravotní dovolenou a odpočinek i pro slovenské klienty. Slovenské hranice jsou vzdáleny pouze 27 km, Trenčín 54 km a Bratislava 165 km. Pro slovenské návštěvníky jsou tak Luhačovice vzdálenostně, finančně a kulturně stejně dostupné jako slovenské lázně. Navíc lákají zachovanými díly nejvýznamnějšího slovenského architekta Dušana Samuela Jurkoviče a účinky tamních minerálních pramenů na čele se světoznámou Vincentkou. Tu si můžete z Luhačovic odnést i jako suvenýr v lahvích, či v nosních sprejových aplikátorech a jako koncentrát na výplach dutin, je přidávána do zubních past, pastilek, sirupů, hydratačních krémů a sprejů. Lázně Luhačovice, a. s., jsou největší společností poskytující lázeňské a rekreační služby v Luhačovicích. Léčí se zde onemocnění dýchacích cest, pohybového aparátu, trávicího ústrojí, látkové výměny (cukrovka), oběhového ústrojí a onkologická onemocnění. Kromě lázeňských pobytů je to ideální místo pro strávení wellness víkendů a relaxačních pobytů.

Další informace jsou na webových stránkách www.HotelAlexandria.cz a www.LazneLuhacovice.cz.