Vitacredit vám dokáže zajistit výhodné úvěry

Potřebuji už vlastní bydlení! Denně vám běhá hlavou? Ale jak to nyní zajistit, když je získání hypotéky na bydlení tak složité? Zkuste společnost Vitacredit, která se díky povolení od České národní banky zařadila do poskytovatelů nebankovních úvěrů a nebankovních hypoték. Toto povolení získala 11. května 2018.

Co mohu od Vitacredit očekávat?

Nejprve je na místě popřemýšlet, na co váš úvěr má sloužit. Pak si přečtěte podmínky, jestli vy je zrovna splňujete. Vyhnete se pak nepříjemným rozhovorům a zamítnutí úvěru. Vitacredit vám nabízí rychlou půjčku v podobě neúčelového úvěru na cokoliv. Ten samozřejmě máte možnost i zřídit jako účelový. Záleží na vás. Úroková sazba tohoto úvěru dosahuje 10,9 %. Využít ho můžete na bydlení, na auto nebo třeba vybavení domácnosti. Je to jen na vás!

Co ještě lze sjednat?

Pro podnikatele lze sjednat úvěr pro podnikatele. Zde se úroková sazba pohybuje na 8,9 %, RPSN pak může dosáhnout od 15 % do 34,8 %. Abyste mohli rozjet své podnikání, je nutné mít určitou finanční hotovost. Vitacredit nabízí řešení.

Dostali jste se do finančních problémů a nevíte si rady s jejich řešením? Nejprve zkuste sloučení úvěrů do jednoho, který zařídíte u Vitacredit. Toto vám může značně pomoci. Nemusíte se bát, že vaše půjčky jsou u jiných společností nebo že je jich dokonce mnoho. Ani počet není překážkou. Spojením půjček můžete nastavit různou výši splátek, snížení splátky půjčky vám také mnoho vyřeší. Sjednotí se vám poplatky, navíc u těchto úvěrů nenajdete žádné skryté poplatky. Jediné, co zaplatíte, je poplatek za zařízení smlouvy. Úvěr na konsolidaci, řešení exekucí nebo dražeb je také možnost.

Mohu zastavit nemovitost?

Ano, i toto může být řešením. U těchto úvěrů můžete ručit nemovitostí v osobním vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby.