Vip vouchery pro zaměstnance

Hledáte způsob, jak odměnit zaměstnance za jejich pečlivou práci nebo dárek k jejich narozeninám? Zapomeňte na tradiční dárky a udělejte jim radost dárkovými poukázkami od společnosti Allegria. Zážitky totiž řeknou často mnohem více než klasické dárky.

Jaké nabídnout benefity zaměstnancům?

S Firmou na zážitky zažijete nekončící dávku zábavy. Navíc uděláte radost někomu, kdo si to skutečně zaslouží. Pravděpodobně jste se již někdy v minulosti s názvem této společnosti seznámili. Trendem poslední doby je nabízet zážitky nejen jednotlivcům, ale také firmám. To lze učinit formou benefitu při nejrůznějších činnostech. Po náročném pracovním týdnu chtějí lidé dnes trávit svůj volný čas aktivně společně se svými nejbližšími. Benefity mohou mít nejrůznější podobu. Může jít o dovolenou navíc, příplatek za nadstandardní práci či dokonce poukázky na nejrůznější kulturní akce nebo do sportovních zařízení. Firma na zážitky přichází s novinkou v podobě dárkových poukazů do nejoblíbenějších nákupních center. V seznamu značek www.vipvoucher.cz. objevíte společnost s moderním oblečením pro celou rodinu H&M, s elektronikou Datart, s kvalitními potravinami Kaufland nebo sportovními potřebami Sportisimo apod. Díky Globus poukázkámběhem Vašeho nákupu ušetříte a navíc pořídíte poctivé potraviny. Milovníci černé kávy budou nadšeni voucherem do Čerstvé kávy. Spoustu legrace si užijete s dětmi v Hamleys.

Prima nakupování s Datart kartou

Datart karty je možné uplatnit na pokladně všech kamenných prodejen společnosti Datart v České republice. Při nákupu se tedy nemusíte omezovat pouze na vybraná města. Nejbližší prodejnu společnosti Datart můžete najít na jeho webových stránkách. Společnost Datart se zaměřuje na prodej spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, TV, fotoaparátů, PC a mobilních telefony. S výběrem Vám velmi rád pomůže kvalifikovaný personál.