Co dělají čeští kutilové? Staví venkovní voliéry a terária

Určitě i vy máte doma pravého kutila. Většinou jím bývá muž, hlava rodiny, který dokáže nejen vyměnit žárovku, ale také umí leccos postavit nebo opravit. Díky takovému domácímu kutilovi nemusíte volat hodinového manžela, pokud je třeba, nemusíte dokonce volat na pomoc profesionální instalatéry či podobné jedince. Stejně tak nemusíte díky domácím kutilům obíhat zverimexy nebo obchody s chovatelskými potřebami. Když si totiž přinesete domů terarijní zvířátko nebo papouška, postaví vám venkovní voliéru, ptačí klec nebo terárium mrknutím oka. 

To ostatně prokázal nedávný průzkum. Ten zjistil, že čeští kutilové se nyní pouští s radostí do výroby venkovních voliér nebo zmiňovaných terárií. Není to ostatně nic těžkého, obydlí pro své mazlíčky si složí hravě jako stavebnici. 

Stavebnice Aluhobby pro každého domácího kutila

Pokud jste si mysleli, že čeští kutilové si pracně stloukají jeden trám k druhému, není to tak. Čeští kutilové jsou vychytralí, postaví si obydlí pro své mazlíčky naprosto hravě díky jednoduchému návodu. Jen dají hliníkové profily společně s dalšími součástkami dohromady a mají obydlí, v němž se zabydlí rád každý domácí mazlíček. 

Stavebnice Aluhobby je navíc možnost, jak se mohou nejen domácí kutilové vrátit do svého dětství, kdy jejich největší starostí bylo to, co si zrovna ze stavebnice postaví – jestli velký hrad, který bude nedobytný, nebo zoologickou zahradu, ve které ubytují všechny své plyšáky a jiné hračky. 

Terária, ptačí klece, voliéry i holubníky a fóliovníky

Možná o stavebnicích Aluhobby slyšíte poprvé. Pokud ano, pak vás zajisté ještě více překvapí, že si z této stavebnice můžete postavit daleko více věcí, než jen venkovní voliéru, ptačí klec nebo terárium pro hady, hlodavce či plazy. Z hliníkových profilů si hravě postavíte i holubníky pro holuby, ale také fóliovníky, v nichž si můžete pěstovat rajčata, okurky, papriky nebo jinou zeleninu, která bude naprosto bez pesticidů.