Ubytování v Beskydech

Pokud hledáte vhodnou místo pro dovolenou, prostory pro firemní akci nebo také svatbu, rekreační centrum Sepetná pro vás bude tím pravým rájem na zemi. Hotel i penzion se nachází v nádherném prostředí Beskyd, na severovýchodní Moravě. Sepetná nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit, dále samozřejmě luxusní ubytování a v neposlední řadě také bezkonkurenční gurmánské zážitky. Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči, jaké nádhery Beskydy skrývají.

Ubytování v Beskydech

Rekreační centrum Sepetná nabízí pohodlí horského hotelu Sepetná i penzionu Sluníčko, přímo pod nejvyšším vrcholem Beskyd, Lysou horou. Pokud toužíte po naprostém soukromí, využijte možnosti ubytování v bungalovech Sepetná nebo ve stylové chatě Měsíček. Beskydská příroda je okouzlující, a proto centrum nabízí úžasné výhledy do krajiny a na vrcholky hor.

Pohodovou dovolenou zde zažijí také rodiny s dětmi. Bohatý animační program zajistí zábavu pro vaše ratolesti. V období prázdnin je možné využít speciální akční balíčky. Děti si užijí bazén s tobogánem, dětské koutky i dětská hřiště.

Volné termíny mohou být rekreanty zamluveny vždy velmi rychle, pobyty v Beskydech jsou velice žádané.

Firemní akce

Rekreační centrum je velice snadno dostupné. Stane se tak ideálním místem pro konání nejrůznějších firemních akcím, večírků, kongresů atd. Čerstvý vzduch a úžasný klid budou jistě příjemnou změnou od hlučných kancelářských prostor. Centrum Sepetná nabízí komplexní služby a skvěle vybavené prostory až pro 200 osob. Více informací o konferenčních prostorách naleznete přímo na http://sepetna.cz .

Svatební den

Sepetná se může pyšnit kompletním vybavením pro vaši nezapomenutelnou svatbu. Zajistí prvotřídní služby, prostorné zázemí a okouzlující atmosféru, díky krásné přírodě a výhledům na vrcholky hor. Bližší informace naleznete na http://svatby.sepetna.cz. Váš velký den se stane jedinečným, po celý zbytek života.

Vytříbená kuchyně

Kuchyně v rekreačním centru Sepetná se zalíbí i tomu největšímu gurmánovi. Dopřejte si chutnou beskydskou kuchyni v krásném prostředí. Pokud toužíte vychutnávat si místní speciality v soukromí, milý personál vám zajistí catering přímo na místo, které vyberete.

Za každého počasí

Pokud zrovna nevyjde počasí podle vašich představ, nemusíte zoufat. Rekreační středisko Sepetná disponuje bazénem s tobogánem, privátním wellness, bowlingem a kurtem pro badminton. Nudit se díky tomu nebudete ani minutu.