Thermalpark Dunajská Streda: Vyrazte za novými zážitky a odpočinkem

Thermalpark Dunajská Streda je místem, které nabízí různé možnosti. Díky tomu se hodí pro dospělé, kteří touží po relaxu. Stejně tak si pobyt zde užijí i děti a ti, kteří jednoduše touží po aktivní dovolené. Těšit se můžete na příjemné bazény i řadu zábavných atrakcí.

Různé bazény

Thermalpark Dunajská Streda disponuje hned několika bazény. Šest z nich je venkovních, čtyři pak vnitřní. Jejich propojení umožňuje celoroční provoz. V některých bazénech můžete najít termální vodu s velmi příjemnou teplotou 54—56 °C. V dalších z nich je pak mineralizovaná voda s blahodárnými účinky. Ty jsou využívány zejména pro léčbu pohybového aparátu, ovšem skvěle poslouží i k odpočinku. Koupaliště Dunajská Streda tak nabízí řadu příležitostí.

Zábava i pro děti

Ať už chcete vyrazit s dětmi, anebo si sami rádi užijete zábavu, pak má aquapark Dunajská Streda rozhodně co nabídnout. Čeká na vás zde totiž sedm různých tobogánů a zábavná klouzačka pro děti. Podle aktuálního ročního období pak můžete využít volejbalového či multifunkčního hřiště, zahrát si minigolf, venkovní šachy, teqball či stolní tenis. V létě pak potěší přírodní jezero přímo v areálu, které je perfektní pro různé vodní sporty.

Zajímavosti v okolí

Kromě samotného aquaparku na vás v okolí čeká spousta zajímavých míst. Jedním z nich je Slovakia ring. Jedná se o závodní okruh, který nabízí šest kilometrů asfaltu. Na okruh můžete vyrazit ve vlastním vozidle, či si vyzkoušet jízdu v některém ze závodních aut, která jsou dostupná k pronájmu. Pronajmout si případně můžete také motokáry, ty si zamilují i děti. V blízkém okolí navíc najdete apartmány, které nabízí wellness pobyt pro dva all inclusive, vyrazit tak můžete klidně i na odpočinkovou dovolenou bez dětí.

Dunajská Streda je zajímavou lokalitou, samotné město nabídne řadu památek. V okolí pak čekají další lákavá místa.