Sportovní oblečení pro ženy

V podzimních dnech nezapomínejte na funkční prádlo

Sportovní oblečení pro ženy zahrnuje funkční prádlo, které musí být prodyšné, vysoce kvalitní. Funkční prádlo vás v zimě zahřeje, v létě perfektně saje pot. Sportovní oblečení pro ženy se vyrábí z bavlny, z bavlny s příměsí, dále z fleecu, polyamidu a dalších materiálů. Pokud se chystáte jít běhat, na kolo nebo jiný sport, je lepší obléci si na sebe více vrstev, které dle potřeby postupně sundáte, než kdyby vám mělo být příliš horko nebo příliš zima.

dámská bunda

Bez pořádného pulovru nebo mikiny se neobejde žádný muž, ani žena. Vybrat si mikinu není nijak složité. Záleží na tom, zda chcete mikinu jako svrchní vrstvu oblečení místo bundy, v tom případě volte hrubší mikinu, ideálně s kapucí nebo límcem, který vás ochrání před větrem. Mikina lze využít na sport i jako ležérní oblečení do města či na krátkou odpolední procházku s dětmi. Pulovry vás v zimě zahřejí, v létě se hodí za chladnějšího večera. Jednoduše je zkombinujete s kalhotami  i se sukní nebo krátkými šortkami. Sportovní oblečení vám dává mnoho možností kombinací. Vyberte si to, v čem se cítíte pohodlně. Nebojte se ani výrazných barev a potisků, které zkombinujete s jednobarevnými kalhotami nebo sukní.

Dámské sportovní oblečení, bundy, mikiny a pulovry

Dámské bundy by měly být pohodlného střihu, v přiměřené velikosti. Nezapomeňte na reflexní prvky. V eshopu najdete celou řadu tenčích i hrubých bund. Využijete je v kterémkoliv ročním období. Volte si kvalitnější výrobky z materiálu, které dokonale plní svou funkci, mají dlouhou životnost. Špatně zvolené oblečení na sport vás může stát zdraví. Nezbytnou součástí sportovního oblečení je také správný výběr obuvi. Především dbejte na správný výběr běžecké obuvi, která musí být pevná, pružná, skvěle padnoucí na vaši nohu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz