Sledujte F1 přenosy online zdarma

F1 fanoušci se již nemůžou dočkat jedné z nejvíce vzrušujících sezón i v tomto roce. Kvůli aktuální situaci došlo k masivním změnám v předpisech, které týmy musí dodržovat. F1 závody budou mít v tomto roce dokonce jeden z nejrušnějších plánů v historii sportu s 23 závody, počínaje Bahrajnem Grand Prix v březnu a končícím v Abú Dhabí v listopadu. Podívejte se s námi, kde sledovat F1 live a kde najít výsledky, informace o pilotech nebo ostatních novinkách.

Co je v sázce?

Lewis Hamilton, kterého v roce 2021 při pokusu o rekordní osmý titul mistra světa porazil mladý Max Vestapen bude bojovat o titul i v této sezóně v rámci Mercedes teamu.

Kromě Mercedesu se můžeme těšit i na Ferrari, které povede Charles Leclerc a Carlos Sainz nebo na McLarena, o který se postará Lando Norris.

Již 20. 3. se můžeme podívat na první závod letošní sezóny F1 s názvem Velká cena Bahrajnu, která se uskuteční na okruhu Bahrain International Circuit v Sakhiru.

Kde sledovat F1 živé přenosy

Pro sledování F1 závodu máte ve všeobecnosti dvě možnosti: F1 program v televizi nebo online přes webový prohlížeč.

F1 v televizi

Televizní živý přenos Formule 1 v Česku a na Slovensku, můžete vidět na sportovních kanálech Sport 1 a Sport 2. Sport 1 vysílá tréninky a kvalifikační jízdy a Sport 2 již samotné závody, společně s odbornou analýzou.

F1 live budou také vysílat stanice Sky Sports, Chanel 4 nebo RTL. Zde se však budete muset obejít bez českého komentáře.

Na druhé straně, možná i jednodušší možností je sledování F1 online.

F1 TV stream online

Formula 1 nabízí možnost sledování závodů na svých oficiálních stránkách, ve vlastní online televizi F1 TV. Abyste mohli vysílání online sledovat, budete se muset na stránkách zaregistrovat za poplatek 26,99 € (730 Kč) ročně, nebo 3 € (81 Kč) měsíčně.

K dispozici je zde také varianta F1 TV Pro, v rámci které získáte další výhody. Za roční členství zaplatíte 49,99 € ročně nebo 5,99 € měsíčně. V rámci předplatného získáte přístup ke všem závodům F1 od roku 1981 až do letošní sezóny, a to i tréninky a kvalifikace. Můžete také poslouchat týmové rádio vybraného týmu, konkrétního jezdce anebo i všech najednou.

Na F1 TV najdete úplný přenos Velkých cen Formule 1 a kromě toho i statistiky, které vám dávají možnost sledovat i to kdy, kdo přezul na jaké gumy nebo jak dlouho byl v boxu a tak dále. Přístup získáte i k archivním záznamům a různým dokumentárním filmům o tomto sportu. Sledovat můžete i doprovodné série Formule 2, Formule 3 a Porsche Supercup.

F1 TV je velice oblíbenou možností hlavně díky své kvalitě přenosu a díky pohodlnosti sledování. Spustíte ji totiž i na svoji televizi přes AirPlay, na iPadu, iPhone nebo na PC.

Další možnosti

F1 live stream můžete sledovat i na platformě Amazon Prime, na Youtube (za poplatek 40 dolaru), platformě Hulu (první měsíc je zdarma) nebo na jiných serverech, kde se však budete muset smířit s pop-up okny.

Live Formule 1 online z mobilu

Formulu F1 můžete také sledovat přes své smart zařízení, díky aplikaci F1, kterou stáhnete na Google Play i AppStoru.