Rozhodujete se mezi bydlením na vesnici či ve městě? Už nemusíte!

Jsou tací, kteří nedají dopustit na život na vesnici. Přesto, že to znamená dojíždění do školy či do práce, život na vesnici je často klidnější, přátelštější, ale i soukromější. Potom jsou ovšem i lidé, kteří milují ruch velkoměsta. Nemají rádi dojíždění, takže představa, že v práci budou do půl hodiny, ať už jakkoliv, pěšky či hromadnou dopravou, se jim opravdu líbí. Proto volí například Prahu, naši největší metropoli. Existují však místa, kde spojíte venkovský mír a klid s živým městem, a to i v rušné Praze.

Otevřená náruč pro všechny

V Praze se setkáte s lidmi nejen z českých vesnic, ale z mnoha koutů světa. Každý si zde přijde na své. Bydlení v Praze upřednostňují také mladé rodiny, protože je zde velká nabídka pracovních pozicí, jsou zde školky a školy na dosah ruky… A pro takové rodiny máme skvělý tip: rezidenci Na Vackově. Jde o projekt, jehož první plán finišuje, byty jsou již k prodeji a noví majitelé se zde zabydlí už v únoru roku 2017. Nezoufejte, druhá vlna nových bytů přijde vzápětí a vy také máte šanci bydlet v novém, ve svém.

in-in-cz_navackove_cz_01

Čím je to tak kouzelné?

Rezidence Na Vackově na Praze 3 jsou součástí velkého plánu, který zde má vzniknout. Má zde vyrůst klidná, ale lidnatá část Prahy, kde bude radost žít, protože se zde spojí příroda a město. Konečně si doma opravdu odpočnete, a pokud máte rádi vycházky, potřebujete někde jezdit s kočárkem nebo rádi jezdíte v létě na bruslích – je zde několik upravených parků, kde se nadýcháte čerstvého vzduchu tak, jako byste na Václaváku nemohli.

Krásná Praha 3

V oblasti Žižkova můžete žít tak, jako na vesnici, a přitom je zde rychlé spojení do města, takže nemusíte řešit žádné složité a zdlouhavé dojíždění či řešení parkování. Byty v Praze na prodej rychle mizí, zvlášť tyto, které disponují balkóny a terasami, které, když už je některé byty v centru mají, nejdou pořádně využít kvůli smogu či neustálému ruchu.

in-in-cz_navackove_cz_02

A pokud chcete do budoucna zapustit kořeny přeci jen jinde a chcete si lokalitu Vackova vyzkoušet jen přechodně, ani tehdy nebudete litovat. O bytech lze totiž přemýšlet jako o investici, neboť tato část města je budoucím rájem pro rodiny, kde bude dostupné vše potřebné. Lze tedy očekávat vzrůst hodnoty bytů.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz