Proč byste si měli pořídit bazénovou plachtu?

Bazénová plachta je praktickým pomocníkem pro všechny, kteří si chtějí užívat krásně čistou vodu ve svém bazénu. Proč tedy neinvestovat do pomocníka, který pomáhá aktivně pečovat o váš bazén?

Proč je nutné o bazén pravidelně pečovat

Voda v bazénu dostává během koupací sezóny hodně zabrat. Je neustále vystavována létajícím nečistotám, hmyzem, bakteriemi a viry. I vysoké teploty průzračné vodě příliš neholdují. Špatná kvalita vody vede nejen k zápachu a typickému zezelenání, ale také ke vzniku bakterií. Pro lidi, kteří se ve špinavém bazénu koupají, může být taková zkušenost nepříjemná a zdraví nebezpečná.

Investujte do kvalitních bazénových pomůcek

Abyste se vyhnuli neustálému chemickému čištění vody, doporučujeme pořídit kvalitní bazénové příslušenství. Hlavní účel tohoto typu příslušenství je v jádru prostý – udržovat kompletní bazén včetně vody ve výborném, zdraví neškodném stavu. Kde tedy s péčí o bazén začít a na co nezapomenout?

Bazénová plachta je základ

Bazénová plachta je velmi praktickým doplňkem. Potěší vás především její pořizovací cena. Navíc je bazénová lehká, skladná, dobře udržovatelná a může plnit i jiné funkce než jen kryt na bazén. 

Bazénová plachta každému majiteli bazénu ušetří náklady za bazénovou chemii, která je potřeba z důvodu pravidelného čištění vody od bakterií a virů. Dále plachta na bazén pomáhá proti odpařování vody a tím chrání naši peněženku před neustálým dopouštěním vody z řádu.

Vyberte si plachtu podle svých potřeb

Bazénová plachta musí být vyrobena z kvalitních materiálů. Pro dlouhou životnost doporučujeme pořídit plachtu na bazén s vysokou gramáží. Naše firma nabízí plachty na bazén hned v několika velikostech. Pro správnou funkci by však měla být zhotovena přímo na míru vašemu bazénu. Důležitým aspektem je pak kvalita použitého materiálu při výrobě. Plachta musí odolávat nepřízni počasí, UV záření i těžkému zatížení.

Napsat komentář