Personální agentura je u pro vás

Hledat práci už nemusí být problém. Nová personální agentura Žirafa.cz je perspektivní, dynamická, jedná s klienty na rovinu, nabízí široké spektrum služeb.

Personální agentura má co  nabídnout

Moderní personální agentura nabízí nejen řadu služeb, ale také pobočky po celé České republice, například Brno, Liberec nebo Benešov, Praha a další. Pracovníci agentury vám jsou tedy nablízku kdykoliv potřebujete.
Personální agentura nabízí své služby jak uchazečům o zaměstnání, tak zaměstnavatelům, kteří hledají zaměstnance, brigádníky či specialisty. Na základě vašich požadavků vystaví agentura inzerát, případně vyhledá zaměstnance ze svých zdrojů. Agentura nabízí také službu propůjčování zaměstnanců, například když potřebujete brigádníky v období dovolených nebo při velkém objemu zakázek, atd.

Personální agentura Žirafa.cz vám pomůže s odborným poradenstvím a také personálním auditem. Nevíte, jak hledat zaměstnance, který žadatel bude pro vás přínosem, a který nikoliv? I s tímto vám pomůže personální agentura. V případě zájmu za vás zorganizují výběrové řízení a vhodné kandidáty vám doporučí.
Výhodou personální agentury je její rozsáhlá databáze uchazečů o zaměstnání, díky které vám snadno vyjde vstříc a najde ty nejvýhodnější uchazeče. Spokojeni budou také uchazeči o zaměstnání. Na základě vyplněného dotazníku vás zařadí do databáze a v případě zájmu vás pozve na další výběrová řízení. Stát se můžete i řadovým zaměstnancem agentury. Odměnou vám budou pravidelné výplaty, řada benefitů, výhodné platové i pracovní podmínky.

Už  se nespoléhejte na úřad práce, kde visí stále stejné nabídky. Využijte web zirafa.cz, kde najdete pravidelně aktualizovanou nabídku volných pracovních míst. Hledání práce nikdy nebylo jednodušší. Základem je životopis a motivační dopis. V případě potřeby vám i v tomto pomohou pracovníci agentury Žirafa.cz.