Nebankovní půjčky bez doložení příjmů již nejsou nemožné

Nedovoluje vám váš rodinný rozpočet si připravit adekvátní finanční rezervu? Lehko vás proto mohou zaskočit nenadálé výdaje v podobě drobných nehod v domácnosti, které obnášejí třeba rozbité spotřebiče.

Co je rychlá půjčka

Najednou tak dojde k tomu, že se musíte připravit i na náklady v řádech několika tisíc. Přitom ovšem potřebujete, v případě, že se vám například rozbije lednička, peníze rychle. Když vám nemohou půjčit vaši příbuzní či známí, nezbývá v takové situaci než se obrátit se svou žádostí k poskytovatelům půjček.

Nebankovní půjčky mají jednu podstatnou výhodu v rychlosti. Od podání žádosti vás k reálnému získání prostředků dělí pouze několik málo minut. Nemusíte absolvovat ani cestu na pobočku. Rychlá půjčka se dá snadno vyřešit online jednoduchým vyplněním formuláře na webových stránkách. Nepotřebujete ani žádné doklady, stačí vám pouze občanský průkaz, který ale samozřejmě musí být platný.

Jak si o ni zažádat

Nebankovní půjčky jsou bez doložení příjmů. Čas potřebný pro vyřizování se tedy zkrátí i proto, že nikdo neposuzuje bonitu vás jakožto klienta. Poskytovatel sice nebude zkoumat výši vašeho příjmu, nicméně počítejte s tím, že je nutné příjem mít. Tím dochází k ochraně především vaší vlastní osoby v případě, že byste se neuváženě upsali půjčce, kterou nebudete schopni splácet. Další podmínky si stanovujete sami, o lhůtě splácení rozhodujete vy, je ale potřeba ji skutečně dodržet.

Maximálním limitem je však v případě tohoto typu úvěru v případě první žádosti 8 000 Kč. Proto se tyto nebankovní půjčky online nazývají půjčky rychlé nebo lidově také půjčky před výplatou. Typicky si totiž o ně uživatelé žádají v okamžiku, kdy se náhle dostanou do situace, kdy si potřebují půjčit nižší finanční částku, kterou obratem zase splatí, jakmile jim to jejich příjem dovolí. Proto je též maximální časový horizont na vyrovnání dlužné částky jeden měsíc, tzn. 30 dnů.

Mít souběžně více půjček možné není. Jestliže ale svůj závazek včas řádně zaplatíte, v rámci příští půjčky už si můžete požadovanou sumu navýšit na až 20 000 Kč.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

PR-clanky.cz

40plus.cz