Obujte děti do kvalitních dětských gumáků

Dětské gumáky s teplou vložkou? To je to nejlepší, do čeho můžete nožky vašich dětí obout. A protože končící zima a nastupující jaro bezesporu nabídnou nevlídné plískanice, myslete i na své nožky (dámské gumáky) a nohy (pánské gumáky). Gumáky už totiž dávno nejsou jen obuví na zahradu nebo do chléva. Dnešní pánské gumáky a zejména krásné dámské gumáky se mohou stát vaší chloubou. O dětských holínkách nemluvě. Ty jsou krásně barevně vyvedené, plné obrázků, některé s hrubší protiskluzovou podrážkou a vyjímatelnou zateplovací vložkou z pravé ovčí vlny. Stahovací nástavec na šňůrku brání padání nečistot do gumáků. Je to prostě tak, že stávající a nadcházející roční období není pouze o noblesní dámské obuvi, pánské obuvi a dětské obuvi. Déšť a plískanice si zaslouží výhradně parádní gumáky.

Pořiďte si sněhule

Jaro sice už klepe na dveře, ale zima ještě zdaleka neřekla své poslední slovo. Ještě stále stojí za to pořídit si dámske snehule, dětské snehule a pánsku zimnú obuv. I když někteří považují sněhule za jakési retro, v dámské módě mají dámske snehule své neodmyslitelné místo. A detské snehule? Ideální obuv pro děti všech věkových kategorií. Se sněhulemi se dnes setkáme i na nejrůznějších módních přehlídkách. Jako velmi specifická obuv dokážou totiž podtrhnout i takové zimní oblečení, jakými jsou kabáty a kožichy.

Darujte deštník

Zatímco cestovné kufre a cestovné tašky ještě stále odpočívají někde hluboko ve skříni, dáždniky se opět dostávají na výsluní. Myslíte si, že dáždnik by nemohl být zajímavým dárkem, který udělá radost? Ale mohl! A zejména ten od rakouské firmy Doppler, která je hlavním výrobcem dáždnikov prakticky v celé Evropě. Výrobou dáždnikov se zabývá už víc jak 60 let a vybudovala si velice dobré jméno. Pomohli ho budovat prvotřídní grafici a designéři.Zmíněné dáždniky jsou navíc proslulé kvalitními látkami, které jsou tenké a lehké. Pokud chcete darovat zajímavý dárek, volte kvalitní a moderně pojatý dáždnik, který bude trendy. Pořídíte ho na ooltopanky.sk.