Nabídněte klientům bezproblémové mytí aut v bezkontaktní automyčce

Těšíte se, až znovu přivítáte ve Vašem autoservisu klienty a rádi byste jim nabídli také nové služby? Nabídněte zákazníkům kvalitní mytí aut v modulárních mycích boxech BKF CarWash. Ty jsou oblíbené nejen mezi jejich majiteli, ale především u jejich zákazníků. Auto vyjede z automyčky BKF CarWash čisté jako nikdy předtím.

Výhody bezkontantaktních automyček

Bezkontaktní automyčky od BKF CarWash umožňují dosáhnout vytouženého cíle a přitom ušetří čas, neboť zatímco klient si bude umývat sám svůj vlastní automobil, Vy se můžete nerušeně věnovat rozvoji Vašeho podnikání. Zařízení, kterými bkfcarwash.cz disponuje, jsou stoprocentně spolehlivá a uživateli nabízí jedinečný komfort. Zmiňované automyčky disponují pěti základními a jedním bonusovým program a všechny do jednoho se postarají o dokonalou očistu motorových vozů. Široká nabídka nejrůznějších doplňků a nadstandardně vybavená základní verze umožňuje vyhovět i náročnějším klientům. Tyto automyčky byly vyvinuty tak, aby odpovídaly především potřebám míst s nízkou a středně velkou potřebou čištění aut. Často se používají jako doplňky pneuservisů, stanic technických kontrol i čerpacích stanic. Setkat se s nimi je možné také u venkovských obchodů.

Jakou automyčku zvolit?

Nově přichází společnost BKF CarWash s nabídkou prodeje automyček dvou typů.  Zvolit si tak můžete mezi kontejnerovou myčkou a modulární myčkou. První zmiňovaná automyčka je vřele doporučována především do míst s vysokou a střední intenzitou potřebou mytí aut. Pozitivní ohlasy získala zejména při vyšším počtu mycích boxů. Naopak modulární myčka je považována za skvělou alternativu kontejnerové myčky. Jako ideální místo pro její umístění se zdá být lokalita se střední a nízkou intenzitou provozu. Při výběru vhodného typu automyčky je tedy potřeba mít předem rozmyšleno, za jakých podmínek a v jaké lokalitě ji budete nabízet Vaším klientům.