Na detailech záleží

Jste milovnicí módních trendů? Pak jistě víte, že můžete mít ten nejdražší outfit od módního návrháře, ale pokud nebudete s ním mít sladěnou obuv a doplňky, stejně nebudete dokonalá.

Nejnovější trendy můžete sledovat na záznamech z módních přehlídek, či je hltat z módních časopisů, jako je například Vogue. Odkoukat jde i styl, ale cit pro módu a sladění outfitu do posledního detailu je dovednost, kterou musíte hodně dlouho pilovat, a některé dámy se to nikdy nenaučí.

Existují nejrůznější pravidla, která je třeba dodržovat, abychom se vyhnuly módnímu faux pax. Můžete mít například kabelku v hodnotě menšího auta, ale pokud nevěnujete pozornost nákupu i designové dámské peněženky, a vytáhnete z luxusní kabelky ušmudlanou peněženku, kterou vlastníte od puberty, rozhodně dojem neuděláte.

Všimly jste si, že ohledně dámské peněženky se chodí vlastně tak nějak po špičkách? Dámy dbají na kabáty, šperky, hodinky, ale ta peněženka je vždycky „chudá příbuzná“. Přitom peněženkou se prezentujete pokaždé, když platíte.

Nejoblíbenější jsou kožené peněženky dámské, ale pokud jste vegankou, klidně sáhněte po jiném materiálu. Důležité je, aby byla peněženka kvalitně dílensky zpracovaná a ladila se zbytkem vašeho outfitu. Pokud si nemůžete finančně dovolit pořízení vícero kusů peněženek, vybírejte opravdu pečlivě. Raději si kupte dražší, ale opravdu kvalitní peněženku v nějaké decentní barvě, než abyste měla několik nekvalitních.