Moderní pneuservis nemění jen pneumatiky

Pryč je doba, kdy jste do pneuservisu jezdili pouze na výměnu pneumatik. Konkurence je velká a tak se značně rozšířil i rozsah služeb, které pneuservisy poskytují. Pro nás, zákazníky, je to jenom dobře a najdeme tak v pneuservisu partnera, který se dokáže postarat snad o všechny problémy spojenými s koly automobilů i motocyklů. Vezměme si za příklad třeba pneuservis Icarauto.

Oprava alu disků jako v rukavičkách

Náš zákazník, náš pán, to by mělo platit v podnikání obecně, ale v případě přezouvání pneumatik to platí snad dvojnásob. Ostatně, také se říká, že šaty dělají člověka a kola auto. A stejně jako očekáváte bezchybnou práci v čistírně,to samé hledáte i na u servisu. Hliník je choulostivý materiál a tak nechcete, aby se diskům vašeho plechového miláčka něco stalo. Takových případů jistě každý pár zná. U Icarauto něco podobného nehrozí, servis používá to nejmodernější vybavení od kvalitních značek s tradicí. Navíc je k dispozici i automat na výměnu pneumatik QUADRIGA 1000, který dokáže pneumatiky svléknout i navléknout na disk takřka bez pomoci člověka. A to vše rychle a maximálně přesně a šetrně za pomocí plastových dílců, které váš disk v žádném případě nepoškodí.

Pomocná ruka při nehodě

Pokud se nešťastnou náhodou dostanete do svízelné situace a odnesou to na vašem vozidle i kola, ještě je nemusíte vyhazovat do sběru. I na podobné záležitosti v Icarauto hravě vyzrají, opravy disků jsou jejich specializací již několik let. Pokud je šišatý, je disk srovnán na speciálním automatu. Pokud je prasklý, či ho dokonce kousek chybí, i to se dá zachránit, vše je pečlivě zavařeno a disk je jako nový.

Další služby, jako je prodej pneumatik i disků za výborné ceny, huštění disků plynem a uskladnění celých sad během roku, to jsou už dnes služby obvyklé. Ale i ty jsou u Icarauto v maximální možné kvalitě a se stoprocentním přístupem.

Pneuservis Icarauto Praha 4

Comments are closed.