Memos vyřeší vaše starosti se softwarem

Přemýšlíte, jak docílit toho, aby se vašim zaměstnancům dobře pracovalo a aby systém, s kterým se budou denně setkávat, byl jednoduchý, a přitom splňoval maximální podmínky? Zkuste si nechat připravit software na míru od firmy Memos!

Kdo jsme?

Firma Memos je na technologickém trhu již od roku 2003. Jejich hlavním cílem je spokojenost zákazníků, která začíná v komunikaci. Pokud potřebujete mít opravdu spolehlivý software pro své pracovníky, je důležité, abyste požadavky specifikovali přesně. Co je velkou výhodou ve srovnání s ostatními společnostmi, je možnost být součástí vývoje software již od začátku. Vyzkoušejte si jednotlivé soubory v momentu, když vznikají postupně, a ne až celý systém najednou. Vyhnete se tak problémům a momentům nespokojenosti vzniklých z testování až na konci. To zní skvěle, ne?

Co vám Memos nabízí?

Memos dokáže vyvinout systém bez ohledu na stav vašeho počítače. Jde především o uživatelskou pohodlnost a jednoduché používání. Nemusíte už řešit operační systém. Další výhodou tohoto vývoje softwaru Praha je možnost se připojovat z jakéhokoli místa a času. Systém od firmy Memos nabízí aktuální pomoc třeba s analýzou dat, s finanční oblastí, zpracováním informací nebo plánováním či organizací obecně.

Memos se může pochlubit již několika vyvinutými systémy, které jsou dostupné a velmi žádané. Jedním z nich je systém eWAy, který je vhodnější spíše pro menší nebo střední společnosti. Jde o program zaintegrovaný do outlooku a dokonale pomáhá v řízení podniku. Druhým známým systémem je redque. Ten má tu výhodu, že dokáže vytáhnout potřebné informace a spojit je dohromady a včlenit je právě do vašeho programu.

Vývoj software Praha je správná volba nejen pro vás ale i pro vaše zaměstnance. Budete spokojeni se službami. Navíc Memos nabízí podporu odborníků v případě potřeby.