Kvalitní senzor pohybu pro LED světlo v mnoha provedeních najdete na e-light.cz

Hledáte obchod, ve kterém nakoupíte levně a kvalitně nejrůznější osvětlení, ať už se jedná o venkovní reflektory či jiná venkovní světla, nebo světla do interiéru? Všechna, ale také nejeden senzor pohybu pro LED osvětlení nabízí prověřený a spolehlivý obchod e-light.cz.

Senzor pohybu pro LED s bohatým uplatněním

Denně se setkáváme se senzory pohybu pro LED světla, aniž bychom si to už uvědomovali. Nachází se v našich domovech, v zaměstnání, také venku na soukromých i veřejných prostranstvích. Možná je máte v práci na chodbě, schodišti, toaletách, doma u vstupních dveří nebo branky, možná se nachází ve vašem skladu či v průchodu mezi budovami.

Najít je můžeme i ve sklepích, šatnách a podobně. Díky nim nejenže je náš život pohodlnější, ale zhasínat a rozsvěcovat mohou i lidé s hadicapem. Senzory šetří také peníze za elektřinu. Nikdy nezůstane rozsvícené, stačí nastavit ideální čas vypnutí světla.

Vyberte si model, který je pro vás nejlepší

Bohatou nabídku senzorů pohybu pro LED osvětlení nabízí e-shop e-light.cz. Líbit by se vám mohl senzor pohybu PIR LED INFRARED, což je typ s úhlem záběru 360 °, dosahem 6 m, časem sepnutí 10 s – 15 min, 3 – 2000 lux, těleso tvoří plast s bílým povrchem. 230 V, IP20, tř. 1, rozměry 76 x 75,6 mm. Sleva je aktuálně 26 % z původní ceny.

Zajímavé je také MOWERTPIX čidlo, PIR kvalitní stropní přisazený pohybový senzor se záběrem 360 ° / 180 °, dosahem 12 m, časem sepnutí 5 s – 15 minut, soumrak 2 – 1000 lx, montážní výška 2,8 m, max. 2000 W, max. 8 zářivek, teplota -20 – 40 °C, 230 V, IP54, tř. 2, rozměry 57 x 57 x 121 mm. Aktuálně jej můžete koupit se slevou 35 % z původní ceny ve dvou variantách. Cena začíná na 2 317,76 Kč.

Podívejte se na kompletní nabídku e-shopu na webových stránkách e-light.cz. Jistě si vyberete.