Když se řekne hosteska, koho si představíte?

Hostesky potkáte na výstavě, propagační akci i v obchodním centru. Vždy se jedná mladé a pohledné dívky. Často na nich závisí zdárný průběh akce (schůze, semináře, konference, kongresu, obchodní či jiné společenské akce).

  • Potřebujete zajistit prezentaci účastníků akci? Objednejte si hostesky Praha!
  • Potřebujete zajistit základní služby účastníkům této akce (rozdat kupony na obědy, roznášet kávu a jednoduché občerstvení, předávat telefonické či jiné vzkazy, rozdat sborníky, katalogy a další materiály)? Objednejte si hostesky Brno!
  • Potřebujete někoho, kdo bude účastníkům akce poskytovat informace organizačního charakteru (zajišťovat pokyny a informace o průběhu akce, ubytování, stravování, dopravě a podobně? Objednejte si hostesky Ostrava!
  • Potřebujete pomoc s vedením evidence na akci (zhotovit záznam, zápis, protokol a další)? Kontaktujte eventmodels.cz a zajistěte si hostesky.

Pečuje o hosty událostí. Kdo? No přece hosteska

Pokud bychom se chtěli pitvat v názvu slova „hosteska„, pak bychom mohli říci, že hosteska je dívka či žena, která pečuje o hosty události. Přesně tak, jak bylo uvedeno v předchozím odstavci. Zajišťuje tedy určité pečující služby – obsluhuje hosty, vítá je a provádí jejich registraci. Konkrétní náplň práce hostesky je vždy velmi individuální záležitostí. Velmi zjednodušeně by se dalo říci, že hosteska poskytuje služby hostům.

Hosteska vám pomůže se zajištěním jednorázové události

Práce hostesky nemusí být vůbec nudná – naopak, většinou se jedná o práci velmi rozmanitou. Zajistěte si hostesky Praha, hostesky Brno či hostesky Ostrava a budete mít o občerstvení, registraci a organizací hostů na vaší akci postaráno. Navíc usměvavým a atraktivním způsobem. Neváhejte a najměte si vyškolené a zkušené hostesky pro nejrůznější akce z eventmodels.cz!