Jaro se blíží a s ním i trendy jarní šaty

Venku to sice na jarní období nevypadá, ale to neznamená, že jaro nepřijde vůbec. Jen má trochu zpoždění a je třeba jej přivolat jarními barvičkami. Toužíte po tom, si koupit na jaro nějaký nový kousek, který vám váš šatník oživí? Poradíme Vám, co je v dnešní době trendy a zároveň vás finančně nezruinují!

Frčí květy, puntíky i volány

Jaro přichází a s ním i krásné barvy a nové trendy do kterých zaručeně patří květy, puntíky i volánky. Výběr je v dnešní době opravdu velký. Když si řekneme jaro, každý z nás si představí květiny a pestrost barev. Jaká barvička nebo bude pro vás ta pravá?

3 jarní barvičky, které začnete nosit

Módní návrháři dali společně sbohem nenápadnosti a neutrálním módním outfitům, v kurzu jsou teď barvy výrazných kombinací, vzorů a tvarů. Nechte se inspirovat a vneste do svého šatníku jarní období.

Limetková a žlutá barva

Letošní jarní sezónu ovládá žlutá až limetková barvička, ať už bude jemně tlumená nebo zářivě neonová, zaručeně jarními šaty s těmito barvičkami zazáříte. Tyto odstíny jarních šatů

Můžete kombinovat s bílou barvou.

Červenou nic nezkazíte

Červená je barva vášně a mnoho žen se tohoto odstínu bojí, že budou působit vulgárně nebo příliš sexy. Ano, červená barva je opravdu sexy barvou, ale umí být také velmi elegantní, protože je to barva ženskosti. Nakombinujte svůj šatník jarními šaty červeného odstínu a nebudete litovat.

Pastelově modrá

Pokud je mezi odstíny barva, která se hodí ke každému ročnímu období, pak je to odstín pastelově modré. Tento odstín sluší opravdu každé ženě, nebojte se ji nosit třeba v podobě kalhotového kostýmku či blůzy.

Výběr jarních šatů

Při výběru jarních šatů je potřeba zohlednit tvar vaší postavy, protože jak už asi víte, ne všechny střihy by vám mohly lichotit. Důležité je, aby jarní šaty vystihly vaše přednosti a zakryly vaše nedostatky.

Víme, že žádné ženě by neměly v šatníku chybět košilové šaty, ty sluší každé. Dejte svému šatníku nádech jarního období a tmavým barvám dejte vale. Slunečné počasí je za dveřmi, všichni se těšíme na dávku energie, kterou v této době obzvlášť potřebujeme. Ať už se jedná o jakoukoliv jarní barvičku, pohodlnost především. Dámské jarní šaty nakoupíte prakticky kdekoliv. Jestliže jste ten typ, který si je potřebuje vyzkoušet, pak je nejjednodušší si zajít do kamenné prodejny. Ovšem na internetovém prohlížeči najdete módní kousky, které třeba jinde v kamenných obchodech nekoupíte.