Jak si správně vybrat interiérové dveře

Při výběru dveří je potřeba vzít v potaz celou řadu faktorů, které ovlivní správný výběr dveří. Základní otázkou při jejich výběru je správné určení, zda půjde o levé či pravostranné dveře. Směr otevírání dveří určuje projektant již v návrhu samotného bytu. Interiérové dveře Praha jsou vyráběny podle norem ČSN s označováním 600, 700, 800 a 900/1970 mm. Tento rozměr znamená průchozí šířku a výšku zárubně. Standardní dveře užívají také normu DIN, která se značí 610, 735, 860 a 985/1985 mm a údaj znamená rozměry dveří na šířku a na výšku.

Dveře Zlomek vám pomohou s výběrem

Interiérové dveře se od sebe liší designem, který hraje při jejich výběru velkou roli. Jiné dveře budete vybírat do místnosti a jako vchodové budete vybírat bezpečnostní dveře Praha. Na trhu působí velké množství množství výrobců Dveře Zlomek vám nabízí široký sortiment. Zkušení pracovníci vám s výběrem rádi pomohou. Důležité je také zpracování dveří, materiál ze kterého jsou vyrobeny a jejich povrch. Interiérové dveře Praha vypadají  velmi čistě a přirozeně. Co se týče zpracování, nejčastěji se používá voština, DTD dřevotříska. Moderní jsou rámové dveře z MFD desky nebo masivu.

Interiérové dveře Praha vybírejte také podle ceny

Podle ceny můžeme vybírat nejlevnější typy dveří s lakovaným povrchem, který je tisknut přímo na povrchu MFD. Oblíbené jsou fólie, 3D fólie a CPL lamináty. Interiérové dveře s povrchem z dýhy jsou cenově nejvýše.

Interiérové dveře Praha

Interiérové dveře Praha jsou nedílnou součástí bytu a proto bychom měli jejich dekor vybírat tak, aby ladil s podlahou a okny místnosti. Ideální je volba obou odstínů nebo kontrastních barev. Dveře do interiéru mohou být rovněž prosklené. Na trhu naleznete celou řadu variant od decentních úzkých pruhů po plné prosklení. Vybírejte bezpečnostní sklo, které se v případě rozbití nerozsype na malé kousky a nezraní tak případně děti nebo zvířata.

Dveře Pb s.r.o.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

 

2 Comments on “Jak si správně vybrat interiérové dveře”

Comments are closed.