Darujte nezapomenutelný zážitek, let balonem

Privátní let balonem

Přemýšlíte o tom, jakým originálním dárkem překvapit své blízké? Častokrát obdarujeme ty nejmilejší dárky materiálními, případně takovými, ze kterých nemusí mít ani velkou radost. Zkuste to tentokrát trošku jinak a darujte jim nezapomenutelný zážitek v podobě letu balonem. Říká se, že darovat někomu zážitek má častokrát větší hodnotu než dárek, který je „vidět“. Pocit, který při zážitku získáte, vám totiž nikdo nevezme a je ve skutečnosti trvalejšího charakteru – nepochybně na něj budete vzpomínat řadu let, ne-li celý život.

Let balonem
Let balonem

Vyhlídkový let balonem

Podívejte se například na stránky ebalon.cz, kde naleznete veškeré potřebné informace a můžete tak udělat radost svým blízkým třeba okamžitě. Společnost Česká vzduchoplavecká, s.r.o. se orientuje zejména na pasažérské vyhlídkové lety v okolí Prahy a na lety pro větší skupiny klientů. Můžete si vybrat mezi klasickým letem balonem, letem nad Prahou, kotveným letem balonem, privátním let balonem i seskokem z balonu. Dozvíte se všechny informace o místě odletu, průběhu balonového letu, jakým balonem poletíte, délce letu, platnosti letenky a mnoho dalších užitečných informací.

Příprava na let balonem

Přímo před letem balonem včetně nezapomenutelných chvil v oblacích se odehrává asi 4 hodinový proces. Nejdříve je potřeba se sejít na startovací louce a stručně si popovídat o létání, programu, bezpečnosti. Následuje naplnění horkým vzduchem a postavení balonu před zraky pasažérů. Po startu a vlastním letu v různých výškách můžete obdivovat nádhernou krajinu z ptačí perspektivy, často i těsně nad korunami stromů. Při přistání se často připíjí sektem a samozřejmostí je obdržení pamětního listu. Na nic tedy nečekejte a leťte vzhůru do oblak vstříc novému zážitku.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

 

 

 

Comments are closed.