Chcete se stát detektivem? Máme pro vás tip!

Podzim je období plné ošklivého počasí, ale to neznamená, že byste měli sedět doma. Pokud chcete něco s rodinou podniknout, nenechte se zastrašit špatným počasím. Počasí během příštích několika měsíců nebude o nic lepší, než je nyní, proto se překonejte a zajeďte si do Ostravy zahrát skvělou únikovou hru The Chamber.

Únikové hry se za poslední dobu staly velice oblíbenými. Nově vznikají hlavně ve velkých městech, proto je rozhodně najdete nejen v Praze, ale taky v Brně a nově taky v Ostravě. Jelikož v Ostravě vznikly hry The Chamber, které se řadí k těm nejlepším, lidé se většinou rozhodnout jet právě do toho krásného města. Navíc v Ostravě si můžete zahrát nejen jednu, ale rovnou tři únikové hry. Každá má své kouzlo.

Pokud milujete historii, rozhodně byste měli vyzkoušt únikovou hru, která se jmenuje „Útěk ze středověkého žaláře“. Právě s touto hrou se vrátíte o několik staletí dozadu a budete muset utéct ze strašného žaláře během jedné hodiny. Jestliže jste spíše na techniku, můžete přemoct hackera v jeho doupěti. Pokud ale jste spíše na klasickou detektivku, je tu pro vás „Tajemná pracovna“.

Charakteristika Tajemné pracovny:

Tajemná pracovna je tu pro všechny, kteří milují detektivní příběhy, protože tu najdete celou škálu zápletek, záhad a hlavolamů. Tajemná pracovna je opravdu klasickou únikovou hrou, přesto má neustále své kouzlo a v každém městě si ji můžete zahrát v jiné podobě. V Ostravě se dostanete do místnosti připomínající kancelář první republiky. Je určena pro šest osob, tak s sebou vezměte i rodinu, ať se z této pracovny dostanete co nejdříve.

Co to vlastně únikové hry jsou?

Únikové hry jsou druhem zábavy, při kterém zapojíte svůj mozek. Dostanete se do místnosti, z níž budete muset během časového limitu, který obvykle bývá šedesát minut, dostat ven. Nefunguje to ale tak, že vykopnete dveře, to nikoliv, musíte rozluštit hlavolamy, najít hádanky, vyřešit je a na základě tohoto vyřešení budete moct vyjít z místnosti.

Tato zábava v sobě nese adrenalin. Časový limit je obrovským vzrušením, které vám nenechá hlavu chladnou. Je to skvělá zábava pro partu přátel nebo pro rodinu, protože se může zapojit šest až osm osob. Únikové hry jsou však skvělé i pro teambuilding, kdy ucelíte kolektiv ve vaší firmě.