Beskydy a nádherná Lysá Hora

Chcete strávit příjemnou dovolenou v krásném prostředí? Máme pro Vás typ na ubytování v chráněné krajinné oblasti Beskydy.

Chráněná krajinná oblast Beskydy

Beskydy jsou jednou z nejkrásnějších oblastí v České republice. Díky romantické přírodě a příjemnému odpočinku si zde můžete užít svou vysněnou dovolenou. Kouzelná příroda, lidová architektura, flóra a fauna nabízí nepřeberné množství nezapomenutelných zážitků. Beskydy jsou nádherným prostředím v každém ročním období.

Rekreační centrum Sepetná

Rekreační centrum Sepetná se nachází v Ostravicích a nabízí svým návštěvníkům mnoho kvalitních služeb. Mezi něž patří krásné a romantické ubytování, bohatá gastronomie, sportovní a relaxační aktivity a pobyty s dětmi. Zaměstnanci v Sepetné jsou připraveni i na svatební hostiny, oslavy, firemní akce a kongresy.

Ideální lokalita na dovolenou

Lysá Hora je oblíbeným místem, které denně navštíví až stovky turistů. Nezapomenutelný výhled do okolí rozhodně nemůžete zapomenout.

Relax v Beskydech

Beskydy jsi bohatým střediskem ubytování, které nabízí nezapomenutelné zážitky a výhledy do krásné krajiny. Pokud hledáte ubytování v Beskydech, Sepetná nabízí nadstandardní pokoje LUX, apartmány, rodinné pokoje, ubytování v bungalovu a stylovou chatu s 2 vlastními apartmány. Tyto možnosti se nachází pod královnou Beskyd – Lysou Horou.

Ubytovat se tu mohou i větší skupiny hostů. Pro každého jsou připravené pobytové balíčky na míru, které v sobě obsahují to nejlepší, co může centrum Sepetná nabídnout. Náklady na pobyt si můžete snadno spočítat předem a to na webových stránkách Sepetné.

Hotel Sepetná je rodinný horský hotel, který nabízí komfortní ubytování ve 34 dvoulůžkových pokojích, 7 nadstandardních pokojích a 5 apartmánech. Součástí centra je krytý bazén, tobogán, sauna a mnoho dalšího.

Penzion Sluníčko je ideálním penzionem pro rodinnou dovolenou, rodinné oslavy a svatby. Součástí penzionu je koupaliště, hřiště, horolezecká stěna a pískoviště.

Bungalovy Sepetná jsou ideálním řešením pro rodiny s dětmi a skupiny přátel. Výhodami je soukromí, vybavený minibar, trezor a bezdrátové připojení k internetu.

Chata Měsíček nabízí dva soukromé apartmány, které jsou vybaveny v Jurkovičově stylu. Nabízí ubytování až pro 12 osob.

Sport & Relax

Rekreační centrum Sepetná nabízí svým návštěvníkům bohaté možnosti pro  Hosté a návštěvníci mohou využití krytý bazén, segway, vozítka, koloběžky, elektrokola, badmintonové kurty, lezeckou stěnu, bowling, apod.

Relaxovat můžete ve vířivce, sauně, při masážích nebo koupelích.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz