ARV ProClick rotační směšovací ventily a servopohony ARM ProcClick

Další novou generací jsou směšovací ventily a servopohony s inovativním systémem ProClick, které přinášejí jednodušší manipulaci a instalaci. Při inovaci byla přitom zachována kvalita i efektivita ventilu. Mezi další výhody nové generace směšovacích ventilů ARV ProClick a pohonů ARM ProClick se řadí menší rozměry, atraktivní vzhled, možnost použít hydraulický klíč a instalace pohonu na ventil bez použití nástrojů.

Rotační směšovací ventil ProClick má také vylepšenou vnitřní konstrukci z mosazi, díky čemuž dochází k menším únikům. Dále ovládací kolečko umožňuje snadné ruční nastavení ventilu a navíc je opatřeno oboustrannou stupnicí. Ventily navíc vyžadují nízký točivý moment, díky čemuž má servopohon zaručenou delší životnost. Tento typ směšovacího ventilu se servopohonem je nabízen jako třícestný i čtyřcestný ventil.

Široký sortiment dalších ventilů

V sortimentu společnosti Afriso, kromě již zmíněných ventilů, naleznete i nabídku všech oblíbených a hojně využívaných ventilů. V e-shopu společnosti Afriso, tak můžete nalézt pojistné ventily, které slouží jako přetlaková pojistka pro vytápěcí systémy, dále snadno rozebíratelný a oblíbený automatický odvzdušňovací ventil, který se používá pro odstraňování plynné složky z topných soustav, či nabídku zónových a dalších ventilů.

Každý zákazník na produktech společnosti Afriso ocení nejen kvalitní provedení a spolehlivý chod, ale i praktické a unikátní vlastnosti, a to navíc za výhodné ceny. Veškeré další informace naleznete na webových stránkách e-shopu.

Automatický odvzdušňovací ventil