Podzimní přípravy a teplo domova

Příprava na podzim v každé místnosti vašeho domova

Léto se s námi pomalu rozloučilo a na nás opět čekají chladné a pochmurné podzimní dny. Nechte si poradit, jaké užitečné věcičky nesmí chybět v žádném z vašich pokojů!

podzim

Podzimu nemůžeme upřít samozřejmě i jeho pestrobarevnou krásu, kterou nenajdeme v žádném jiném ročním období. Taková procházka podzimním lesem je úžasná podívaná pro vaše oči, ale může třeba skvěle přispět i k „pročištění“ myšlenek.

Mějte podzim pod kontrolou i při návratu domů. Doporučujeme pár věciček, které přispějí k „teplu“ vašeho domova.

Kuchyně

V žádné kuchyni by neměla chybět termoláhev anebo termohrnek. Udržíte teplo svého nápoje po velmi dlouhou dobu a více si tak vychutnáte jeho chuť. S termoskou si můžete užít i delší podzimní procházky. Teplý nápoj vás zahřeje a udrží tak delší dobu venku.

termoska

Termoláhev  je vhodná pro všechna roční období a seženete ji pomalu v každé prodejně s domácími potřebami, v nejrůznějším stylovém a barevném provedení.

Koupelna

Horká sprcha či koupel je pro podzimní dny jako stvořená. Ale pozor! Neoblékejte se ihned do pyžama! Mějte po ruce župan z kvalitního materiálu,  do kterého se zabalte a užívejte si pocit tepla a pohodlí. Do nočního prádla se pak oblečte těsně před spaním.

Obývací pokoj

Trávíte pochmurné podzimní večery nejčastěji na pohovce? Zhasněte si v obývacím pokoji všechna světla a dopřejte si  terapii pomocí aromalampy s příjemným esenciálním olejíčkem.

Aromalampa může být také skvělým a romantickým tipem na dárek pro vaše milované. Ocení ji především ženy.

Ložnice

Převlečení do pyžama a  přichystaní k spánku uleháváte každou noc do svých postelí. Nezapomeňte si v ložnici pořádně vyvětrat. Čerstvý vzduch vás ochrání například před bolestí hlavy, únavou, ale i před vznikem plísní v místnosti.

Ujistěte se, zdali je dostatečně pohodlná matrace, na které spíte. Pomůže vám s kvalitním spánkem? Jestli se každou noc převalujete ze strany na stranu, bolí vás záda anebo za krkem, je nejvyšší čas zvážit výměnu matrace.

Pokud jste s vaší matrací spokojeni, ujistěte se také nad kvalitou přikrývky a polštáře. Je vám dostatečně teplo? Materiál je příjemný na dotek? I tyto faktory ovlivňují kvalitu vašeho spánku!

Napadají vás další možnosti? Směle do toho, teplo budiž hotovo!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

Zprávycz.cz