Mango móda je hravá a mladistvá

Značka Mango je známá po celém světě. Sídlí v Barceloně a její obchody a továrny najdeme v mnoha zemích. Existuje přes 1000 obchodů nejen v Evropě a nakupovat můžeme pohodlně i přes internet.  Pokud máte rádi mladistvé a hravé oblečení plné nápadů, je určena právě pro vás, z nabídky si vyberou ženy každého věku, které nemají rády svět plný šedi a nebojí se svůj vzhled nějak oživit. Typické je pečlivé zpracování, kvalita a mladistvost tohoto oblečení.

kalhoty

Španělská značka především pro ženy

Tuto oděvní společnost založilo návrhářské duo bratrů Isaca a Nachmana Andicových, kteří pocházejí z Turecka, ale od svých 14 let žili ve Španělsku. První obchod Mango byl otevřen roku 1984 v Paseo de Gracia a od té chvíle se firma začala rychle rozrůstat. Tváří reklamních kampaní se stávají slavné top modelky a mnoho celebrit se s touto značkou ztotožňuje a rádo ji nosí.

Kvalitní dámské kalhoty a džíny

Španělská značka Mango se dnes zaměřuje na oděvní design zejména pro ženy, oblečení i doplňky se vyznačují kvalitou a kombinují v sobě eleganci, svěžest i provokativnost. Zboží je rozděleno do několika linií. Patří k nim MNG Jeans s kvalitní džíny různých střihl pro všechny typy postavy v pěkných barvách, nejen v typické modré. Pokud chcete kvalitní dámské kalhoty nebo džíny, určitě se po nich v Mangu poohlédněte. Řada „Why not“ je určena především pro ženy nad 40 let věku a „Mango touch“ jsou nápadité doplňky jako sluneční brýle, bižuterie, klobouky, kabelky nebo deštníky.

Kolekce podle nejnovějších trendů

I když se zaměřuje Mango na dámskou módu, má dnes i sekci pro muže nazvanou „HE“, specializující se na pohodlné a zároveň elegantní modely. Nechybí ani sortiment pro děti. Každá kolekce je vždy inspirována nejnovějšími trendy a návrháři se snaží modely přizpůsobit specifikům dané země, což znamená, že se kolekce od sebe trochu liší zemi od země. K nejoblíbenějším patří kolekce Starlett pro ženy, které chtějí vypadat vkusně a podtrhnout své křivky, například slušivými dámskými šaty Mango, sukněmi, halenkami a saky.