Listopadová akce v Galerii Praha

Nejste-li medvěd, zapomeňte na zimní spánek. I v listopadu se dají podnikat velké věci. Patříte k milovníkům umění? Nasáváte rádi vůni a atmosféru dob dávno minulých? Zajímají vás životní příběhy slavných i méně známých umělců? Pak si nenechte ujít prohlídku galerie Praha – aukční, prodejní a výstavní síň založenou na více než stoleté rodinné sběratelské tradici.

Galerie Praha kodl
Galerie Praha Kodl

Galerie Praha povznese vašeho ducha

K hlavním prioritám galerie Praha patří garance prodávaných uměleckých děl a profesionální přístup. Nejenže v takových prostorách povznesete svého ducha, ale zjistíte, že zde provádějí také znalecké posudky a expertizy uměleckých děl, což se vám může v budoucnu třeba hodit. Mimo to se galerie Praha nalézá na atraktivním místě. Mimo nevšedního zážitku si dopřejte i příjemnou a zdraví prospívající procházku, kterou lze spojit s návštěvou kavárničky. Přeci jen v tomto sychravém počasí přijde horká káva nebo čaj vhod.

Věnujte sami sobě drobnou pauzu, jež vám umožní srovnat všechny dojmy, které na vás po prohlídce dolehnou. Pravdou je, že podzim se nese v mírně ospalém duchu. Nechcete-li úplně zaspat, doporučujeme navštívit galerii Praha k příležitosti 75. Aukčního dne. Akce se uskuteční 29. Listopadu 2015 v 13:00 hodin ve Velkém sále na Žofíně. Trochu elánu a nová energie vás opět probudí k životu. Na zimní spánek máte stále dost času. Rozhodně sebou nezapomeňte vzít rodinu či blízké přátelé a dobrou náladu.

Galerie Praha Kodl
Galerie Praha Kodl

Co na vás v galerii Praha čeká

Nezvyklá a obsáhlá kolekce české výtvarné scény 19. a 20. století zabírající šíři od A do Z. Počínaje Augustem Piepenhagenem, přes Václava Brožíka, Bohumila Kubištu až po díla současnosti v podání Roberta Piesena, Theodora Pištěky či Jaroslava Róny. Abychom nezapomněli zmínit i Z – nelze vynechat vrcholné dílo Zrzavého na plátně s motivem milovaných Benátek z úžasných třicátých let. O zábavu i adrenalin rozhodně nebude nouze.

 

Galerie Kodl

Národní  7,Praha 1,110 00

tel: +420 251 512 728

e-mail: galerie@galeriekodl.cz

web:  www.galeriekodl.cz

3 Comments on “Listopadová akce v Galerii Praha”

  1. Pingback: Aukce obrazů jako nevšední Vánoční dárek. aukce obrazů | PR článek PR články
  2. Pingback: Aukční síň – Nenechte si ujít listopadovou nabídku. aukční síň | PR článek PR články

Comments are closed.