LED svítidla přinášejí samé výhody, proto si je zamilujete

Co se týká domácího LED osvětlení, k oblíbené vlastnosti veškerých LED svítidel patří především jejich barevná variabilita. K zahození není ani skutečnost, že mnohé typy LED svítidel jsou vhodné pro stmívání. Stmívací funkce je ideální jak v obývacích prostorech, tak také u venkovního osvětlení. Perfektní využití najde například na terasách nebo u jezírek. Věřte nevěřte, LED svítidla mají pouze samé výhody, proto si je zamilujete. Stejně jako LED zářivky, LED reflektory, LED pracovní světla, LED veřejné osvětlení, LED průmyslové osvětlení, LED panely a LED nouzové osvětlení.

Rozsviťte si na cestu

Venkovní osvětlení zpříjemňuje cestu domů z pozdního výletu nebo rande, zahradní osvětlení rozjasní prostor a dá vám možnost posedět venku ještě trochu déle. LED reflektory jsou náhradou za halogeny, které se používaly dříve. Dnes LED reflektory šetří energii i peníze. Vyberte si design, který je vám šitý na míru – černý, stříbrný, bílý. Dále si můžete zvolit reflektory se stojanem, lištové či stmívatelné. Skvělou volbou jsou LED reflektory s pohybovým čidlem, které vám pomohou vyplašit nejen zvířata, ale i třeba nezvanou návštěvu. Tyto zdroje světla vybírejte i podle množství wattů.

Obce či města využívají spíše LED veřejného osvětlení. I tady je nabízen široký výběr. Teplá bílá barva působí uklidňujícím a pohodovým dojmem, denní bílá nebo dokonce studená bílá vás taky může zaujmout. Kromě výběru teploty chromatičnosti neboli barvy světla, se dívejte opět na množství wattů, které LED veřejné osvětlení nabízí.

Možnosti osvětlení jsou široké, neváhejte, vybírejte!