Jsou tací, kteří nedají dopustit na život na vesnici. Přesto, že to znamená dojíždění do školy či do práce, život na vesnici je často klidnější, přátelštější, ale i soukromější. Potom jsou ovšem i lidé, kteří milují ruch velkoměsta. Nemají rádi dojíždění, takže představa, že v práci budou do půl hodiny, ať už jakkoliv, pěšky či hromadnou dopravou, se jim opravdu líbí. Proto volí například Prahu, naši největší metropoli. Existují však místa, kde spojíte venkovský mír a klid s živým městem, a to i v rušné Praze.

Otevřená náruč pro všechny

V Praze se setkáte s lidmi nejen z českých vesnic, ale z mnoha koutů světa. Každý si zde přijde na své. Bydlení v Praze upřednostňují také mladé rodiny, protože je zde velká nabídka pracovních pozicí, jsou zde školky a školy na dosah ruky… A pro takové rodiny máme skvělý tip: rezidenci Na Vackově. Jde o projekt, jehož první plán finišuje, byty jsou již k prodeji a noví majitelé se zde zabydlí už v únoru roku 2017. Nezoufejte, druhá vlna nových bytů přijde vzápětí a vy také máte šanci bydlet v novém, ve svém.

in-in-cz_navackove_cz_01

Čím je to tak kouzelné?

Rezidence Na Vackově na Praze 3 jsou součástí velkého plánu, který zde má vzniknout. Má zde vyrůst klidná, ale lidnatá část Prahy, kde bude radost žít, protože se zde spojí příroda a město. Konečně si doma opravdu odpočnete, a pokud máte rádi vycházky, potřebujete někde jezdit s kočárkem nebo rádi jezdíte v létě na bruslích – je zde několik upravených parků, kde se nadýcháte čerstvého vzduchu tak, jako byste na Václaváku nemohli.

Krásná Praha 3

V oblasti Žižkova můžete žít tak, jako na vesnici, a přitom je zde rychlé spojení do města, takže nemusíte řešit žádné složité a zdlouhavé dojíždění či řešení parkování. Byty v Praze na prodej rychle mizí, zvlášť tyto, které disponují balkóny a terasami, které, když už je některé byty v centru mají, nejdou pořádně využít kvůli smogu či neustálému ruchu.

in-in-cz_navackove_cz_02

A pokud chcete do budoucna zapustit kořeny přeci jen jinde a chcete si lokalitu Vackova vyzkoušet jen přechodně, ani tehdy nebudete litovat. O bytech lze totiž přemýšlet jako o investici, neboť tato část města je budoucím rájem pro rodiny, kde bude dostupné vše potřebné. Lze tedy očekávat vzrůst hodnoty bytů.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz